Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál és milyen...

Melyik banknál és milyen feltételek között van mindig ingyenes készpénzfelvételi lehetőség?

Figyelt kérdés
Külföldi diák ismerősöm szeretne nálunk számlát nyitni, de én eddig nem találtam olyan bankot, ahol havi 1-2 pénzfelvételen kívül ingyenes lenne ez a szolgáltatás.. De hátha van itt olyan aki ilyenekben tájékozottabb :) Köszi!
2012. szept. 1. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A diákszámlákban nem vagyok otthon, bár külföldi diákként lehet magyar diákszámlát nem lehet nyitni.

Általában az ingyenes dolgok vagy feltételhez kötöttek, vagy magas a havidíjuk. Teljesen ingyen számlavezetés/felvétel/átutalás pl. van a K&H-nál, Ersténél, Citinél, Raiffaisennél, de ezek havi fix bejövő vagy kimenő pénzforgalmat kérnek.

Ajánlanám a pszaf táblázatait, itt bankonként táblázatba vannak foglalva a felszámolt díjak:


[link]


Itt pedig beírod, miket tervezel csinálni egy átlagos hónapban és kiszámolja, hol mennyibe kerülne.

[link]


(alul a pdf-ek)

2012. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. szept. 2. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!