Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha én bemegyek az OTP Bankba...

Ha én bemegyek az OTP Bankba pl.100€-val akkor rá tudja a kártyámra rakni azt az összeget forintban, vagy elösször átt kell váltanom és aztán tudom rátenni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal ott is létezik pénzváltás.
2012. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rá tudják tenni, én legalábbis - külföldön - fizettem már be EUR számlára USD-t, gondolom, az otp is meg tudja oldani. De ahogy az első írja, ha már úgyis ott vagy a bankban, rögtön át is válthatod.
2012. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszike, de sajna Győrben ki kell fogni azt a jó pillanatot (ami ritkán van), hogy ne keljen ebben az esetben 2 fél vagy háromnegyed órát várnod (1x váltásnál, 1x feltöltésnél)
2012. aug. 30. 23:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és a válaszokat köszönöm :D
2012. aug. 30. 23:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Forint számlára csak forintot tehetsz be. Vagy először átváltod, vagy nyitsz euroszámlát.
2012. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de ne a bankban váltsad, hanem utazási irodában, ott többet kapsz érte, és még sorban se kell állni.
2012. aug. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!