Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok PayPal online...

Hogyan tudok PayPal online számlára pénzt küldeni a K&H bankkártyámról?

Figyelt kérdés

ennyi adatot adtak meg a PayPal oldalon:

Beneficiary name

BofA re: PAYPAL PTE LTD

Bank

Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest

Bankszámlaszám

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx (ez megvan adva csak nem irom ki)

Transfer ID

ABABABABABABA(ezt sem irtam ki)

This unique ID ensures that your funds are transferred to your PayPal account. Include the ID in the Notes or Memo section on the transfer form (your bank may use a different name for the section).

tehát akkor hogy tudom elküldeni, mit kell a bankba mondani vagy ez hogy működik?


2012. aug. 8. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:

NEM KELL feltölteni a PayPal számládra pénzt!!!...

Ha beregisztráltad a bankkártyádat a PayPal-fiókodban, akkor vásárláskor automatikusan a bankkártyádról (vagyis a bankszámládról!) vonják majd le az aktuális összeget, az aznapi árfolyamon...


A PayPal fiókodban csak akkor parkolódik pénz, ha neked küldött valaki valamennyit (pl. eladtál valamit az Ebay-en), ezt majd ki kell utalnod a bankszámládra...


Regisztráld be a bankkártyádat és tanácsos a bankszámládat is regisztrálni... Más teendőd nincs!...

2012. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

próbáltam de nem tudom beregisztrálni...

trambulin diák számlám van a K&H-nál, hiába írom be a bankkártyán található hosszú számsorozatot nem fogadja el

meg alatta a 3-4 jegyű kódot sem, de kezdjük ott nekem olyan nincs is a kártyán

2012. aug. 8. 21:02
 3/10 anonim válasza:

nincs 3 jegyű kódod? na az hogy lehet?

Megfordítottad a kártyát? :) nekem is a másik oldalon van...

2012. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 okoskatörp ***** válasza:

Nem minden kártyát hajlandó a PayPal hozzákötni a számládhoz. Meg kell kérdezni hogy az ami neked van, alkalmas-e.


A kártya aláírásmezőjénél van egy számsor, ha figyelmesen megnézed. Ennek az utolsó 3 jegyét kérik. A hivatalos neve egyébként CVC (MasterCard) vagy CVV (Visa). (Card Validation Code / Card Verification Value)

2012. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincsen rajta néztem, ez trambulin diák bankkártya
2012. aug. 9. 23:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Valamit nem jól csinálsz!...


Itt van a részletes leírás :


-------------------------------------------

[link]

-------------------------------------------



Mindenképpen be kell regisztrálnod legalább egy bankkártyát és utána nem árt a hozzá tartozó bankszámlát is...


Ha valami nem érthető, akkor a weboldalon levő fórumban szívesen segítenek!... :-))

2012. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 seepheerd válasza:
Nekem citiban kártyám van a paypalon, most hozzá akartam csapni az euros KundH kártyát is, hát a bank cseszik engedélyezni, telefonon nem lehet intézni, szerintem vagy fekete kakast kell áldozni éjfélkor a telihold alatt, vagy bemenni és rájukborítani az asztalt! Persze tudom, engem védenek... +!!!"=/%!'! E :)
2014. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Viszint ha online vásárolsz valamit (pl egy játékot, amit csak bakkártyáról lehet megvenni) akkor úgy 100%-ban biztonságos, ha csak utalsz rá annyit, amennyi kell és akkor tuti nem fognak meglopni.
2014. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hali!

Az átutalás ugyanúgy működik mint bármely más pénzküldés. Annyi a különbség, hogy megadod a az adatoknál a közlemény rovatban a saját Transfer ID-t.

Én a K&H webbankon keresztül szoktam. Érdemes egy kisebb összeggel letesztelni a folyamatot.

Annyi hátránya van a dolognak, hogy vásárlás előtt előre át kell küldeni a pénzt.

Én sem kapcsoltam hozzá a bankkártyámat. Az óvatosság az egyik dolog a világon amiből nem árt meg a sok. :-)

Remélem tudtam segíteni.

2015. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Paypalon keresztül küldtem pénzt a bankszámlamrol de rosszul írtam Be az email címet és visszatéritést kértem

a paypalon írja hogy viszateritve a számlára de a számlára nem jött semmi

2018. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!