Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol érdemes lekötni pénzt...

Fibbrizzo kérdése:

Hol érdemes lekötni pénzt kamatra?

Figyelt kérdés
most azt otp-nél kötöttem le 700ezret de csak 15 ezret kamatozik 3 honapra ,van ennél jobb ?vagy az otp a legjobb?
2012. aug. 5. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint az OTP szokott a legkevesebb kamatot adni. Hacsak nincs éppen valami akciójuk.

Nekem egy másik bankban van 1.200.000 Ft-om, arra sem kapok sokkal többet arányaiban. Havi 9e-t kapok kamatként. De ha mindig átpakolgatom máik bank éppen akciós kamatára, akkor sem vagyok sokkal beljebb, mert amit nyerek a magasabb kamattal, azt elbukom az átutalással meg mindenféle kezelési költségekkel, amiket levonnak.

Korábban az OTP-nél volt kb 5000 euróm. Arr forintban átszámolva valami nevetséges pár ezer forintot kaptam évente. Szerencsére mikor jó magas volt az árfolyam, átváltattam forintra és elvittem másik bankba. Így valamivel jobban kamatozik.

2012. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közbe kicsit utánaszámoltam. Az nem is rossz kamat! Az kb évi 10%. Nem hiszem, hogy ennél találsz jobbat.
2012. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!