Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gépkocsinyeremény-takarékbetét...

Gépkocsinyeremény-takarékbetétkönyvet milyen címletekben érdemes venni?

Figyelt kérdés
Valóban nagyobb a nyerési esélye a magasabb címletűnek?Minden címletből külön húznak, mert ha ömlesztik az egészet, akkor semmivel sem nagyobb, sőt... Márpedig az OTP honlapján úgy látom a listából, hogy nem külön megy a húzás, hiszen egyszer 50.000-ből kettőt húznak ki, máskor többet és a többinél is hasonlóan változik.
2012. júl. 31. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Esély nem sokban változik szerintem, hiszen elég sokan vesznek ilyen betétkönyvet. Olyat vegyél, amilyen autó inkább megfelelne. Az olcsóbb betétkönyvek olcsóbb autókat jelentenek, de ha már jártál az OTP honlapján, akkor ott láthattad is.
2012. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, néztem a honlapjukat de,hogy őszinte legyek nem nagyon értem. Főleg ezt a címletes dolgot, mert nem írják, hogy külön húznának. A kocsikat illetően meg én nem vettem észre különbséget, hogy a drágább címletűekhez magasabb kategóriás autót sorsolnának ki. Én úgy láttam elég össze-vissza van, ugyanazt a kocsit meglehet nyerni 5000 ft-ossal is.
2012. aug. 2. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!