Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A "Junior folyószámlák" és a...

A "Junior folyószámlák" és a "Betéti kártyák fiataloknak" szolgáltatások az OTP Banknál mitől különböznek?

Figyelt kérdés

Egy olyan bankszámlát nyitnék, amivel lehet utalni külföldre és belföldre is egyaránt, akár euro-ba lej-be és huf-ba is. Tudok elhelyezni pénzt, kivenni, vásárolni vele.

Ezek, hogy mind meglegyenek, melyik junior szolgáltatást kell választanom?


[link]



2012. júl. 28. 15:03
 1/6 A kérdező kommentje:
????!!
2012. júl. 28. 15:12
 2/6 anonim válasza:
Hát én ezt nem tudom, de szerintem biztos van aki tudja. Attól kérdezd meg esetleg..
2012. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem junior van,semmiért nem kell fizetni,minden ingyenes , az 1. év kártyadíjat is ők állják,2. évtől kezdve évente mindössze 450forint :)

és bel-külföldön is használható mindenre.

2012. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az jó, csak van itt 2szolgáltatás: " [link] itt melyiket kell választanom, vagy mitől különbözik?
2012. júl. 28. 17:30
 5/6 A kérdező kommentje:
valaki már válaszoljon!! fontos xd
2012. júl. 28. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, fogsz e tudni utalni külföldre, de ha esetleg nem tetetted fel ma ugyan ezt a kérdést, ide is leírom, hogy a számla arra van, hogy tárold a pézt, a kártya meg, hogy használd. Szóval hogy tudj vele vásárolni, kell a kártya is, de amúgy is adnak számlanyitáskor. ( legalábbis elég furán nének majd ha nem kérsz kártyát)
2012. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!