Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Idén nyáron kellene nyitnom...

Idén nyáron kellene nyitnom egy bankszámlát az egyetemi éveimre. Segít valaki? (banki szakemberek és azok válasza is érdekel akiknek van egy kis rálátásuk a pénzügyekre+ tapasztalatok)

Figyelt kérdés
az érdekelne hogy a kedvezményeket költségeket kamatokat figyelembe véve mit érdemes megnézni
2012. júl. 27. 13:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha nem azért nyitsz bankszámlát, hogy leköss pénzt, egyszerűen csak az egyetemi herce-hurca miatt kell, akkor az OTP Junior simán megteszi.
2012. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hmm. és ha szeretnék lekötni is ?
2012. júl. 27. 20:55
 3/19 anonim ***** válasza:

Lekötésre a diákszámlák alapból nem jók. Nem olyan a konstrukció, szóval hiába keresel diákszámlát ahol jó a lekötés.


Amúgy az Erste Szemesztert ajánlom.

2012. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Otp annyiból jó, hogy Junior 10 ezer forinttol tud lekotni, de szerintem itt kifujtak az elönyei. Az utalás nagyon drága, szóval ha egyetemen valamit be kell fizetned, akkor nem fog szerintem jól esni, hogy 3 számjegyű összeget vonnak le.

Én is az Erstét ajánlom.

2012. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 kapo1588 ***** válasza:

erste diákszámla

ingyenes utalás havi két ingyenes készpénzfelvét nincs kötelező jóváírt jövedelem. ha meg le szeretnél kötögetni akkor már lehet 10 ezertől is.

de ha nem diákszámlát akarsz sok banknál már vannak ingyesen számlák.. pl axa vagy gránit ha pesten fogsz tanulni

2012. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

BP-n fogok ((remèlem nem dobnak ki az első ZH körökben. ))

axa gránitról még nem tudok semmit. utánanézek !

2012. júl. 29. 18:02
 7/19 kapo1588 ***** válasza:
ok pár lényeges info. ingyenes bankszámlavezetés és a többi bankhoz képest magas látraszóló kamat ( 4 illetve 5 %) a lekötött betétek ugyanolyanok mint a többinél. nézz körül szerintem ne a kataokat nézd neked most csak annyi lesz a lényeg h ingyenesen bankolj
2012. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hm.. ugye nekem most azzal kell számolnom hogy odavissza 7000ft korul lesz a közlekedés. kollégium 8500/hónap ésmég nem vettem semmit. [tankönyv.jegyzet.stb. ]
2012. júl. 29. 19:29
 9/19 anonim ***** válasza:
AXA-val amúgy egy baj van: nem tudsz pénzt befizetni. Szóval amellé szerintem mindenképpen kell egy másik számla is.
2012. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Erste volt a bátyámnak első èvben de inkább váltott.

És AXA nál mennyibe kerül a számlanyitás?

2012. júl. 31. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!