Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp-s vagyok, minden hónap...

Otp-s vagyok, minden hónap 25. -e körül levonnak 3000 Ft-ot mi lehet ez?

Figyelt kérdés

csak most vettem észre hogy 5 hónapja húzzák lefele, és fogalmam sincs mi ez, tom fel kell hívni őket, de csak hétköznap lehet


"VÁSÁRLÁS KÁRTYÁVAL


4MOST 10,250EUR 299,3900 "



valaki nem tudja mi ez? gondolom vmi idióta előfizetés lehet vmelyik oldalon, amit biztosan nem tudatosan kértem... de kideríteni se tudom mi ez, max ha felhívom az otp-t de félek még akkor se. vagy le lehet tiltetni az iolyen levonásokat?


2012. júl. 21. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez valami előfizetés lesz.

Ha nem tudod, hogy mi ez, akkor csak a kártya megszüntetésével lehet megszabadulni tőle.

2012. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem junior kártyás voltál és most lettél 24 vagy 25 éves? Mert akkor ez valami kártya díj vagy mi.
2012. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

azóta felhívtam egyébként igen junioros vok, és most töltöttem a 23-at, viszont ők se tudták mi ez, szóval meg kell szüntetnem:S


azért köszönöm a válaszokat:)

2012. júl. 23. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menny be és ott kérdez rá. Mert nekem az a gyanúm, hogy ez valami kártya díj lehet ami eddig nem volt. Az egyik barátnőm járt így. Mert a junior kártya életkorhoz van kötve, és lehet már te túl lépted, és ezért fizetsz pluszt.
2012. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet kártyadíj, hiszem EUR-ban vonják.
2012. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hintalow ***** válasza:

Ez kérlek szépen kártyás vásárlás, online (tehát kártyaadatok megadásával)

két lehetőség van:

- megadtad a kártyaadatokat és nem olvastad el a feltételeket---> rendszeres díjvonásba egyeztél bele


- lehet visszaélés is, de annak szerintem kicsi az esélye, mert akkor nem havonta vonogatnak ua. összeget, hanem rövid idő alatt addig vásárolnak, amíg van pénz a számlán :)

2012. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi, igen valószínű, hogy az első, viszont nem bírok rájöni h melyik cég ez és mire vonja lefele.
2012. júl. 24. 16:35
 8/8 Hintalow ***** válasza:

Háát 4most névre túl sok találat van, ráadásul teljesen különböző profilú cégek.

Kérdezd meg a bankodat, ők többet fognak tudni segíteni (azt látják, hogy mikor volt először ilyen levonás, illetve az elfogadóhelyről, aki von le, is többet látnak)

Ha más lehetőség nincsen, tiltasd le a kártyát, de az valszeg fizetős lesz ebben az esetben.

2012. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!