Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP A-hitelt igénybe vehetek...

OTP A-hitelt igénybe vehetek úgy hogy nincs rendszeres havi jövedelmem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
tudom nem a legjobb dolog hitelt felvenni de én dolgoztam egyedül a családban és nekem sincs fix munkahelyem jó ideje sajnos:S munkanélkülit nem kapok csak szociális segélyt ami ugye 22500ft és kb semmire nem elég..sajnos annyi számlánk felgyült hogy nem tudom miből rendezni..felvehetek hitelt úgy hogy a banknál elmondom hogy csak segélyen vagyok nincs havi jövedelmem és abból törleszteném mert ugye azt 1-évig biztosan kapom,vagy csak jelzáloggal tudom megoldani a dolgot? de azt nem szeretném ! aki tud bármilyen tanácsot adni azt megköszönném!vagy elmondani hogy megoldható e a hitel felvétel úgy hogy nincs jövedelmem és nem akarok jelzálogot!bocs ha kicsit túl spirázom meg ha kicsit kusza lenne! köszönöm előre is a válaszokat!
2012. júl. 17. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:
nem..a rendszeres jövedelem valahányszorosát veheted fel..
2012. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!