Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bérelni szeretnék egy játék...

Bérelni szeretnék egy játék szervert de nem tudom kifizetni, hogyan kell? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kitöltöttem az adatokat az oldalon rányomtam,hogy kifizetés! És csak egy pdf fájl töltődött le amiben le írják az adatokat (megrendelő,neve,telefonszáma....És most hogyan tudom kifizetni az pénz nekik,ez alapján?

2012. jún. 29. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
mI AZ a játék szerver?
2012. jún. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen lövöldözős játékoknél lehet "szervert" venni és akkor ott abban a játékban te vagy góré.
2012. jún. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:
Van rajta egy számlaszám, arra utald el.
2012. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó igen de vmi adatot csak kell írni,mert ha csak küldöm nem fogják tudni kitől jött...milyen adatot kell leírni,hogy tudják,hogy én utaltam át?
2012. jún. 30. 12:50
 5/5 kovpet ***** válasza:
A közleménybe írd a számla sorszámát vagy valamilyen azonosítót, ha van.
2012. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!