Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bank minden esetben kijelzi...

A bank minden esetben kijelzi hogy ha automatánál pénzt vettem le?

Figyelt kérdés

Vettem le 70 ezret úgy hogy kértem az automatától igazolást majd utána később 2-ezret illetve még később 1 ezrest de itt nem kértem semmilyen igazolást semmit csak kivettem a pénzt.

Ilyenkor ha bemegyek a bankba ott megmondják h levettem ekkor és ekkor pénzt?


2009. júl. 8. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, minden tranzakcióról értesül a bank..:)
2009. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, a számlakivonatodon is rajta lesz.
2009. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hú de szívás:S:S

Vmi jó ötlet esetleg vkinek letagadásra hogy nem én voltam?

pLS_heLP

2009. júl. 8. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Naplóznak minden tranzakciót : akár bolti vásárlás, akár ATM-pénzfelvét, akár mobil-feltöltés, akár átutalás, akár befizetés...


A bankban az adminisztrátor is bele tud nézni a folyószámládba, és te is megnézheted a saját folyószámládat naprakészen a NetBankodban.


Nekem mobil-értesítést is küld a bank bármilyen tranzakció történik a számlámon (az ATM-pénzfelvétről is 1mp-en belül).


A bank naplózza az eseményeket dátummal, óra-perccel, sőt az ATM automata címe is naplózva van (hol vetted fel a pénzt).


Esetleg más kártyáját használtad?

Kár is bármilyen hazugságon törni a fejed, a legjobb, ha most azonnal elmondod az illetőnek, mielőtt a rendőrséget értesíti, hogy valaki illegálisan használta a bankkártyáját! (Tudtad, hogy a pénzautomaták minden tranzakció alkalmával lefotózzák a kártyát használó személyt? dátummal, idővel, kártyaszámmal)


Szóval, nem tudsz hazudni, mert ha megpróbálod, sokkal nagyobb bajba kerülsz. :[

2009. júl. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ATM-eknél pedig kamera is műlödik, szóval az sem jó, ha azt mondod, hogy más használta a kártyát. Nem igazán tudsz hazudni és nincs is értelme. Ezen előtte kellett volna elgondolkodni.
2009. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Huhh Gecc!

Nem olyan személyét használtam h rendőrség meg ilyenek az nem vészes meg egyáltalán ilyen nincs.

Minden bankautomatán van fényképezőgép?

Mindegyiken?

Vmi jogazdás kártyáról van szó

2009. júl. 10. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:

IGEN!

Mindegyik ATM-en van kamera biztonsági okok miatt, és ezeket a felvételeket a bankok elmentik, az esetleges visszaélések bizonyítása vagy a reklamációk miatt.

2009. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!