Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelcsapdából az álomházadba-...

Hitelcsapdából az álomházadba-Mit gondoltok erről? (alább)

Figyelt kérdés

Az interneten kering: [link]


Az alábbi szöveget kapcsolják hozzá:

Nyárig kell várnod, hogy tied legyen álmaid otthona! Minimális önerővel!!!

Jelenlegi kifizetetlen hiteledtől is megszabadulhatsz!

Ingyenes regisztráció, kötelezettség nélkül!


Én facebookon csíptem el. Jómagam nem vagyok devizahiteles, sőt semmilyen hiteles, de pár ismerősöm rákapott erre, és azon tűnődtem, ez mennyire lehet kamu, ami csak a bajbajutottak kétségbeesését használja ki, vagy? Mégis igaz?


Mi a véleményetek?


Én az ilyenekkel valahogy szkeptikus vagyok, akárhogy is lelkesednek érte egyesek..


Köszönöm!



2012. ápr. 29. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom fogyasztói csoport. Majd lekapcsolja őket is a rendőrség mint a többit
2012. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy valakinek lesz jó, az egésznek a kitalálója.
2012. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"csak a bajbajutottak kétségbeesését használja ki, vagy?"


Pontosan. A kétségbeesett, de amúgy szellemileg sem túl fejlett embereket igencsak könnyű kihasználni a gyors jólét-kevés pénz kombóval.

2012. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Smartguy86 ***** válasza:
Maga az oldal megvalósítása is szánalmas, az meg különösen, hogy lánclevélként és fórumok telespamelésével kell terjeszteni. Ilyen kommunikáció mellett egyértelmű, hogy ez egy amolyan "fizet a sok hülye, én nem adok bele semmit, de enyém lesz a pénz" dolog. Egy szóval ÁTBASZÁS!
2012. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2012. ápr. 30. 02:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam erről, de megnéztem az oldalt a kedvedért. Nagyon amatőr az egész és olyan oldalnak abszolút nem szabad bedőlni, ami nem szól semmiről. Semmi konkrétumot nem írnak ugyanis. Arról szól az egész oldal, hogy ők feltalálták a spanyol viaszt, ők nem mellébeszélnek, hanem egy nyakig eladósodott embernek biztosítják azt, hogy az álmai házába költözhessen. A vicc az egészben az, hogy teljességgel ellent mondanak még saját maguknak is. Nevetséges...
2012. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!