600 ezer forintra lenne szükségem, de nem tudom milyen módon, honnét "szerezzem" be, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A házra költenénk, de nem szeretnénk több pénzt felvenni, vagy ilyesmi, meg jelzálogot sem szeretnénk. Ezek ellenére meg tudnánk oldani? Ti hogy, milyen módon csinálnátok?
2012. ápr. 17. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy hülyeséget írok ide de azért ide írom azért is:Lottó5-ös
2012. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösziii! :D Sorjeggyel nyomulok, annak az árát legalább visszanyerem! :D
2012. ápr. 17. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Bankautomatákban szokott lenni ennyi.
2012. ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Összespórolni X idő alatt?


Ha nem tudod összespórolni akkor kölcsönkérni sincs értelme, mert azt meg nem tudnád visszafizetni.

2012. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kis okos válaszolók...

Kedvező, rövid lejáratú, hitelre gondoltam elsősorban, hogy talán valaki volt már hasonló helyzetben, de látom az intelligencia gátat szab jelen esetben is!

Kösziiii! XD

2012. ápr. 18. 09:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok hasznos választ adni, de mivel beleírtad, ogy nem szeretnél több pénzt felvenni, úgy értelmeztem, hogy a hitel már kizárva.
2012. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!