Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Másnál sem működik az OTP direkt?

Másnál sem működik az OTP direkt?

Figyelt kérdés
Mától van új külső, de nem tudok belépni!!!!

2012. ápr. 16. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem működik rendesen. Nincs véletlen letiltva az előugró ablak? Ugyanis amikor a főoldalon rányomsz a Belépés-> -re, az megnyit egy új ablakot, és itt kell megadni a belépési adatokat. Ezt nyitja meg, nem tudom, hogy közveetlen is működik-e:

[link]

2012. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálam már tegnap is az új ablak volt és gond nélkül működött.Csak a jelszavam kellett beírni az azonosítót és a számlaszámot az új ablakban már benne volt.
2012. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem működik, már reggel 8 óta próbálkozom vele.
2012. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Be tudom írni az adatokat, csak utána töltődik, írja, hogy frissítsek, ha nem megy, és nem csinál semmit.

Én se tudok reggel óta belépni, pedig fontos lenne. Már írtunk nekik levelet...

2012. ápr. 16. 18:39
 5/13 A kérdező kommentje:

Kis türelmet, a tranzakció végrehajtása folyamatban.

ezt írja ki

2012. ápr. 16. 18:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Már én is küldtem nekik levelet, sőt az itteni fiókukat is felhívtam de mindenütt az a válasz hogy türelem biztos helyreáll, és ők nem észleltek hibát!
2012. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek kell variálgatni, újítgatni folyton, gondolom milliárdokból a mi pénzünkből, aztán csak szarabb lesz minden.....
2012. ápr. 16. 18:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Pedig működik tökéletesen, és szerintem sokkal jobb lett, mint előtte volt!
2012. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom már, hogy nem rossz mindenhol, de valahol igenis nem működik és az új külső miatt, ugyanis kb 2 éve mindig működött, csak ma nem...
2012. ápr. 16. 19:37
 10/13 anonim válasza:

Akinek nem működik tegyen fel újabb böngészőt. Tegnap én is egész nap szívtam miatta. (és nem tudtam venni 3300-ért OTP részvényt) Ma megpróbáltam az IE8-cal úgy működött.

Egyébként akik csinálták az új lapot előtte letesztelhették volna több böngészővel is, és úgy megcsinálni, hogy régebbiekkel is működjön vagy kiírni, hogy mit használjanak az ügyfelek. De nyilván nem az volt az elsődleges szempont hogy hozzáértőket bízzanak meg, hanem hogy valaki közeli cégnek adjanak érte százmilliókat az ügyfelekből kisajtolt pénzből.

2012. ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!