Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ugyanabba a kitölthető MEGHATA...

Ugyanabba a kitölthető MEGHATALMAZÁSBA beleírhatok két céget, ahol intézekdhetek más helyett?

Figyelt kérdés
Anyukám külföldre ment, és hagyott itthon néhány aláírt meghatalmazást, csak az a gond, hogy már csak egy van. Viszont van egy olyan (általa aláírt papír), amin magamat hatalmaztam fel arra, hogy számlákat rendezhessek az ELMŰ-nél. Az ELMŰ mellé odaírhatom még a TIGÁZ-t is (simán odafér), vagy egy meghatalmazásban nem szerepelhet két cégnév? Előre is köszönöm.
2012. ápr. 12. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt szerintem nem, másrészt az ilyen nagyobb cégek csakis a saját formanyomtatványukat szoktál elfogadni meghatalmazáshoz.
2012. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elmű elfogadta a kézzel írtat. Na sebaj, megpróbálom azért (külön-külön papíron) a tigázt is...
2012. ápr. 12. 23:12
 3/6 anonim ***** válasza:

elmű,tigáz..



fogsz 1 számlát beregisztrálsz az oldalon tigaz.hu,emasz.hu itt mindent el tudsz intézni amit ők is nézheted a pénz beérkezett-e már stb...fogyasztási hely azonosító,vevőkód meg ilyemsi kell a számla fejlécén minden rajta van....számlát nem nézik ki rendezi a tulaj nevére kiküldik ha be van fizetve nincs gond ha átutalást szeretnél akkor oda kell a meghatalmazás

2012. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, de nem jöttem rá, hogy kell. =$ Most akkor nekifutok még egyszer.
2012. ápr. 12. 23:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Áh, azt se tudom, "átalány" díjasok vagyunk-e vagy nem... Mindegy, holnap bemegyek személyesen, írtam felhatalmazást...
2012. ápr. 12. 23:24
 6/6 anonim ***** válasza:

1*rű ...ha sikerült beregelni akkor látod a számlatörténetet


ha ugyan az az összeg (kis eltéréssel) akkor általány ha nem akkor havi fizetés...


írj nyugodtan segítek...

2012. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!