Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha idő előtt megszüntetem a...

Kapo1588 kérdése:

Ha idő előtt megszüntetem a fundamenta megtakarításom visszakapom a pénzem?

Figyelt kérdés

Ha pl 4 éves szerződést kötöttem és 2 év után beütne a krach akkor visszakapnám az addig befizetett összeget?

gondolom állami támogatás stb nem járna, de legalább a befizetett összeget visszakapnám?



2012. márc. 13. 20:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi panka mint elvi lehetőség jártam végig a dolgot de ahogy látom te minden fundamentás kérdésre válaszoltál:) netán ott dolgozol?
2012. ápr. 25. 21:10
 12/14 A kérdező kommentje:
és ha ennyire benne vagy segíts már benne hogy tudom az összeget növelni? most havi 12 van de szeretném 20ra növelni. neten keresztül online tudom vagy csak személyesen lehet papír alapon?
2012. ápr. 25. 21:13
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, ott dolgozom :). Ha szeretnéd a havi megtakarítást növelni azt tudod a telefonos ügyfélszolgálaton, e-mailben (beazonosítást követően) vagy írásban (bejelentőlapon vagy sima levélben) kérni, és a személyes ügyfélszolgálaton keresztül. A havi befizetés módosítása díjmentes, amennyiben a szerződéses összegen nem kívánsz módosítani. Ha egyenlőre csak az a cél, hogy több megtakarítást helyezz el akkor nem kell rajta módosítani. Azt majd annak függvényében emeld, vagy csökkentsd hogy szeretnél-e lakáskölcsönt, illetve a tarifához, lejárathoz mérten lehet célszerű igazítani. Ha ezzel kapcsolatban segítség kellene írj privát üzenetet és megnézzük mekkora szerződéses összeg az ideális számodra.
2012. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én most akarom megszűntetni az enyémet. 20 000et byitoztam 10 évre. A kapcsolattartóm szerint a megnyitás díjából, abból a 80 000ből így egy év letelte után 8000et kapok csak vissza. Szóval nem nem csak az állami támogatás veszik el. :/
2016. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!