Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Rosszul rögzített BAR listás...

Rosszul rögzített BAR listás adatok. Jelent valamit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
BAR listás vagyok. Apránként fizetgetem vissza a hitelemet. Pár hete kaptam az egyik pénzintézettől levelet,hogy adatszolgáltatási kötelezettség miatt átadják a személyes illetve a hitel adataimat a KHR-nek. Leírták, hogy mikor milyen hitelt vettem fel. Nos a probléma az, hogy nem jó szerződéskötési dátum szerepel a levélen. Amikorra írja, akkor még nem is volt főállásom, nem vehettem fel hitelt. Szóltam az ügyintézőnek, aki azt mondta utánanéz és visszahív. Ennek lassan 2 hete, nem hívott. Kérdésem, szímít valamit ez a rosszul rögzített dátum? Megvétózhatom így az egészet?
2012. márc. 8. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:
nem számít
2012. márc. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szentirmainé ***** válasza:
Jogod van ahoz, hogy bemenj a bankodhoz és hivatalosan megkérd a BÁR listád. Ha azon olyan dolgot látsz, ami nem valós, akkor hivatalból köteles a bankod eljárni. Mindent érdemes, ami nem jogos!!
2012. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De miben fog eljárni? Ha tényleg nem jó a szerződés megkötésének időpontja akkor mit fognak csinálni? Kijavítják, vagy törlik?
2012. márc. 10. 08:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!