Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A kérdésem a PayPal regisztrác...

Mr.dragonov kérdése:

A kérdésem a PayPal regisztrációhoz kapcsolódik. Regisztrációs adatok kitöltésénél van First és Last name. Két oldalt is találtam ahol azt írják hogy a PayPal-on fordítottan kell ezeket beírni. Valóban?

Figyelt kérdés
Esetleges pénzviszatérítésnél ha nem jól van beírva uszhat a pénz. Itt azt írja First legyen a vezetéknév: www.ingyen-tarhely. Info/paypal/szamla/penzkivet/ www.tavmunkaneked.hu/munka_ajanlat/? Munka_ajanlat=PayPal%20regisztr%E1ci%F3 Itt pedig fordítva: moneybookersmagyarul. Info/paypal/paypal. Html Tanácstalan vagyok.
2012. jan. 14. 18:46
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

Idézet az oldalról: "Sajnos szinte az összes PayPal témájú oldalon hibásan írják regisztrációkor a Vezetéknév és Keresztnév kitöltését. A rossz és jellemző forma, hogy “First Name”-nek írják a Keresztnevet és “Last Name”-nek a Vezetéknevet: ez HIBÁS! Mégpedig azért az, mert a “Last Name” mező regisztráció után már nem szerkeszthető bankkártya és bankszámlaszám hozzáadásakor!"..."Tehát mégegyszer: “First Name” legyen a Vezetéknév és “Last Name” pedig a keresztnév!" Egy másik oldal: "Itt figyelmeztetünk mindenkit a regisztrációkor a nevünk sorrendjére, mert nagyon sok helyen a fordításnak megfelelően adják meg, de ez nem jó és ez bizony sokba is kerülhet annak aki hazai bankszámlájára kéri ki a pénzét a PayPal-ról. A bankszámla kivonatunkon szereplő névvel megegyezően kell beregisztrálni, tehát “First name” = VEZETÉK név és “Last name” = KERESZT név." Baromi bonyolult, ráadásul nem Magyarországon élek...

2012. jan. 15. 12:04
 2/5 A kérdező kommentje:

Arról van szó, hogy a PayPal-on a nevet a bankátya First és Last neve szerint kell beírni, nem pedig a születési anyakönyvi kivonat után. Én így értelmeztem a dolgot. Csak más régebbi internetes site-okon pedig azt írják, hogy rendesen kell, lehet akkor még nem tudtak róla. Akkor most még 1x pontosítok: annak kérem a véleményét, aki regisztrált már a PayPal-on, és volt visszatérítési ügylete. Köszönöm...

U.i.: Okoskodók kíméljenek...

2012. jan. 15. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
A First name lesz a vezetéknév.
2012. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. jan. 18. 19:42
 5/5 anonim válasza:
Valóban fordítva kell írni, már a bankkártya regisztrációnál is! Először azt hittem, hogy a típusa miatt nem fogadta el a kártyámat, de beírtam fordítva a nevem és jó lett!
2012. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!