Lenyúltt a moneybookers?

Figyelt kérdés
Sajnos az átutalt pénzt nem tudtam használni, így ki szerettem volna venni, a moneybookersről! Először nem engedett utalni, aztán amikor utalt volna, kérte a születési dátumom. Erre meg akartam adni, és nem fogadta el, több próbálkozás után letiltott, és azt írja, amennyire kiveszem, hogy közjegyző, vagy rendőrség, vagy más hivatalos szerv által hitelesített okiratot kell küldeni londonba... Hát ez nekem többe kerül, mint amennyit utaltam, de azért ez érdekes nem? Így le tudják nyúlni a kisemberek pénzét? Amúgy 40 euróról van csak szó, szerencsére!
2012. márc. 7. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezért kell olyan brókercéghez szerződni ahol a befektetésed saját számlán marad, és csak te tudsz hozzáférni, és bármikor kiveheted, vagy hozzátehetsz. Én ilyennél vagyok.
2012. márc. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hintalow ***** válasza:

Az ne zavarjon, hogy a moneybookersnek köze nincsen semmilyen befektetéshez, ugyanolyan virtuális számla/payment processor, mint a paypal.

Szerintem a kérdezőnél valami gond lehetett az adatokkal, esetleg a feltételeket megkerülve regisztrált stb.

Azért érdemes lenne felvenni a kapcsolatot velük, hátha van egyéb megoldás.

2012. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!