Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek melyik hitelt...

Szerintetek melyik hitelt érdemes felvenni, ahol tuti nem vágnak át és annyit fizetsz vissza amennyit kértél?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel vághatnának át egy hitel felvételénél? Pontosan le vannak írva a feltételek mindenhol. Olyan pedig nincs, hogy annyit fizess vissza, amennyit felvettél.
2012. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A hitelfelvétel komoly dolog és nem banktól függ hogy végül átverve érzed-e magad!

A devizahiteleknél is lehetett pontosan tudni a kockázatokat csak sokan nem törődtek vele!

Vagyis alaposnak kell lenned és olvass végig mindent, kérj tanácsot stb.

Konkrét esetben/kérdésnél tudunk tanácsot adni de általánosságban nem lehet!

2012. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Anyukádtól.


De komolyan. Olyan pénzintézmény nincs a világon aki csak a 2 szép szemedért ad hitelt. Azért adnak hitelt, mert a kamatot fizeted nekik. Nagy üzletek megcsinálják, hogy kiakcióznak egy rakat TV-t és nincs rajta kamat, nekik megéri mert megvettél egy terméküket, még h 1 év alatt fizeteted is nekik vissza a pénzt. De a bank abból él hogy kamatot fizetsz neki.


Egyik bank sem ver át, minden tisztán és értehetöen le van írva a feltételekben, és ezen senki nem változtathat.

2012. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az átverést nem úgy értettem ahogy ti gondoljátok.. az átverést úgy értettem, hogy olvastam olyanokat hogy sok embert már átvertek ilyen áll bankok.. és a kérdést úgy értem hogy melyik banktól vennétek fel szívesen hitelt? Hol a legérdemesebb?
2012. márc. 7. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:

na,tipikusan a kabátlopás szituja forog fenn Nálad, úgy látom. :))

Kissé másként szól most a kérdésed, mint az eredeti.

2012. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam meg bocsi..
2012. márc. 7. 21:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Így már teljesen más a kérdésed :))

Ma már naponta változtatják a bankok a hiteleiket és azok feltételeit. Ismert nevű bankok hitelajánlatait bogarászd. Szerintem túl sok különbség nem lesz köztük. És ne sajnáld az időt elolvasni minden betűjét az ajánlatnak.

2012. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ha nem életbevágó a dolog, akkor inkább ne vegyél fel hitelt. és hogy nem vágnak át??? olyan nincs. ez törvényileg védett uzsorások gyülekezete. az én hitelem törlesztése 200 CHF-kal emelkedett meg mióta elkezdem fizetni. 400-ról 600-ra és ez nem az árfolyam ingadozásról szóló többlet fizetés
2012. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy, igen fontos mert házújításra vennénk fel a hitelt. Akkor most neki is állok és minden betűt elolvasva :) megkeresem a legmegfelelőbbet. :D
2012. márc. 9. 13:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen forint alapút nézzél.
2012. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!