Vajon tényleg működik?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy "Paypal money generator"-t:

http://www.youtube.com/watch?v=NrwiykEkB4o


Nem vírusos, el is indul, kéri a jelszót, meg az e-mailt. Még nem mertem kipróbálni. Ahogy külsőleg látszik, egyszerre csak 100 dollárt lehet maximum utalni. Van valakinek valamilyen tapasztalata ilyen téren? Ha esetleg működni (bár kétlem), Magyarországon felelősségre vonhatnának érte? Ha esetleg valaki kipróbálná, kérem írja le észrevételeit, tapasztalatait.



2012. márc. 1. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Édes istenem! Komoly gond van a közoktatásunkkal.. :(
2012. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, működik, mint a Pinokkióban az aranytermő fa.
2012. márc. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Működhet, nem néztem meg a videót. Én egyszer olyan videót láttam, amiben le volt írva hogyan lehet otthon aranyat főzni, működött a dolog!
2012. márc. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
omg...
2012. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a "válaszokat", de tudásra vágyom, nem cinizmusra és ironizálásra. :)
2012. márc. 2. 15:31
 6/11 anonim ***** válasza:
De mégis hogy kérdezhetsz ilyet komolyan?!
2012. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A tudásvágy dícséretes! Megadom neked a tudást:


NINCS

INGYEN

EBÉD!


Nincs ingyen 100$!

2012. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Töltögess inkább online kérdőíveket, nekem nemrég fizetettek először kb 11e forintot, így töltögetem a többit is. Ha érdekel írj: kamposcsaba@gmail.com
2012. ápr. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kérdőív, atyaég, el ne hidd! csak maga alá akar szervezni, mert hülye, és elhitte!
2012. ápr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen, hülye vagyok, elhittem, hogy az a néhány csekk, a paypalos pénz, a tesco és az amazon utalvány, amiket már el is költöttem valódiak voltak:D Nem fizettem be és nem szerveztem magam alá senkit. Viszont a rossz hír az, hogy Magyarországról sokkal nehezebb csinálni (meg amúgy is kitartás kell hozzá), és hónapokba telik mire megérkezik az első pénz. A surveypolice . com-on (élelmesebbek észrevehetik, hogy nincs kiegészítés a linkhez, ezért én a megosztásból nem is profitálhatok) lehet ilyeneket találni, de vagyonokat ne várjon senki. Sok sikert annak, akit még nem homályosított el az átverésmánia:)
2012. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!