Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Toshiba notebook wifi nem...

Toshiba notebook wifi nem működik. Vajon miért?

Figyelt kérdés

Toshiba Satellite L300 notimon a wifi elég furcsán működik. 3 éves a gép, eddig nem volt szükség a wifire, csak most szembesültem a problémával. Azt csinálja, hogy be van kapcsolva a wifi adapter, először látja is a routert. Csatlakozik rá, eléri a routert, majd hirtelen 1-2 percután lecsatlakozik, és onnantól kezdve nem lát semmilyen kapcsolatot, mintha ki lenne kapcsolva a wifi a gépen.

Nem a routerrel van a gond, egy másik gép tökéletesen tud csatlakozni rá, és működik. A probléma fennállása óta egyszer már volt windows reinstall is(win7). Próbáltam több drivert is, mindegyikkel ugyanezt csinálja. Kábellal pompásan működik minden. Mostanra odáig jutottam, hogy fogalmam sincs mi lehet a gondja, csak hardveres eredetűre tippelek. A kérdés az, hogy vajon milyen baja lehet, amire nem gondoltam? Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. febr. 23. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Energiagazdálkodásnál esetleg nincs beállítva, hogy x perc után lekapcsolhatja a wifit?
2012. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hm, jo ötlet, megnézem, bár win reinstall után nem hinném hogy az az alapbeállítás.
2012. febr. 23. 16:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem, nincs ilyen beállítási lehetőség.. :( Azért köszönöm!
2012. febr. 23. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben a wifi kártya tulajdonságoknál nézd meg, hogy "A windows kikapcsolhatja ezt az eszközt, hogy energiát takarítson meg" nincs-e bejelölve.
2012. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbáltam, sajnos a probléma nem oldódott meg.. :(
2012. febr. 23. 18:57
 6/6 anonim válasza:
Tudom hogy későn írok, csak ha valakinek még problémája lenne ezzel annak segítek. Egy borzasztó egyszerű megoldása van, legtöbbször FN + F12 (ezzel lehet szoftveresen ki / be kapcsolni), de ha nem az, akkor keressétek meg rajta az erre a célra szolgáló gombot.
2015. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!