Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb bank, ha?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy összegű pénzről van szó?
2012. febr. 17. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden banknak van már privátbankár szolgáltatása, ahol a nagy összegű ügyfelekkel foglalkoznak, ez olyan 30-50 milliótól indul általában. Maradhatsz a jelenlegi bankodnál is, ha van számlád valahol. Amúgy mennyi az a "nagyon nagy összeg"? Csak viszonyításképp.
2012. febr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nagy összeget szeretnél elhelyezni, akkor ne egy bankba tedd. Nem tudom mekkora összegről van szó, az OBA 100 ezer euróig kártalanít bankcsőd esetén, és ez bankonként értendő, a legbiztosabb ha egy-egy bankba legfeljebb ennyit teszel, nyilván tömeges bankcsődnél elfogyna az OBA pénze, államcsőd esetén pedig az állam sem állna helyt.


Ha lottó 5-öst nyertél, akkor nem biztos, hogy érdemes emiatt 30 bankba elhelyezned a pénzed, akkor elég 5-6 is, úgysincs sok esélye, hogy ebből legalább 2 csődbe menjen.

2012. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy összeget szerintem sem a bankban érdemes tartani, az előbb említett okok miatt is. Meg azért is, mivel véleményem szerint van jobb, biztosabb, akár garantált hozamot biztosító megoldás. Ha tényleg érdekel, akkor szólj!
2012. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 karell válasza:
Legmegbízhatóbb? Szerintem manapság ilyen nincs, ha nagy összeget szeretnél betenni, akkor ne 1 bankba, oszd el, mert ha csődbe megy akkor nem fog az összes elveszni!
2012. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!