Vehetek fel diákhitelt?

Figyelt kérdés

Érettségi utáni OKJ-s,emeltszintű logisztikai ügyintéző képzésen veszek részt,ami 2 éves,és nekem még 3 hónapom van a vizsgáig.Aztán megyek munkát keresni,mint pályakezdő.Szeretnék diákhitelhez (szabadfelhasználású) folyamodni,ugyanis venni akarok egy új laptopot.Jó lenne kihasználni ezt a lehetőséget,még lehet!

Nos a kérdésem: Ebben a képzési formában is igényelhető a hitel? És így is,hogy már csak 3 hónap van a suliból? Mik a feltételek? És Mondjuk 200 ezer forint esetében mennyi lefogásra számítsak,ha majd munkába állok? 21/L



2012. febr. 8. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

diakhitel.hu


Minden infó ott van! Olvass!


Amúgy CSAK FELSŐOKTATÁSBAN kaphatsz diákhitelt!

2012. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elolvastam már mielőtt kiírtam volna a kérdést,de ott van,hogy OKJ-s képzéseknél is lehet (állítólag támogatott),de nem tudom,hogy emelt szintű képzésre lehet-e...
2012. febr. 8. 22:23
 3/3 A kérdező kommentje:
*államilag támogatott
2012. febr. 8. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!