Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diák hitel?! ( a többi lent )

Diák hitel?! ( a többi lent )

Figyelt kérdés
Az OTP-nél szeretnék 50000Ft-ott felvenni számítógépre, de 16 vagyok még és olvastam, hogy akkor is lehet felvenni hitelt, (van OTP Junior kártyám) és tudnám fizetni is mert van munkahelyem de adnának nekem annyi hitelt, persze szülői aláírással és kell még óda adó kártya?(, csak azért mert nekem 3 éves koromban elveszítették egyszer rendeltünk csak a nevemet elrontották) Mert akkor igényelek egyet. (am is)
2012. jan. 8. 20:14
 1/4 A kérdező kommentje:
*oda
2012. jan. 8. 20:16
 2/4 anonim ***** válasza:

18 év alatt nem adnak hitelt, ha van munkád, ha nincs

nem vagy nagykorú

2012. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy dolgozol adókártya nélkül?!*

Am szerintem sem adnak neked hitelt, és ha rám hallgatsz, akkor ha nem muszáj, akkor ne is vegyél fel!

[Lásd: az elmúlt pár év eseményei]

2012. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Diákhitelt csak akkor kaphatsz, ha egyetemre vagy főiskolára jársz. Középiskolásként nem.

Másrészről fogyasztási cikkre SOHA nem szabad hitelt felvenni.

2012. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!