Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP netes belépésnél mi lehet...

OTP netes belépésnél mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Megadom rendesen az azonosítót,a jelszót,és a bankszámlaszámot is.

Azonban belépés után meg kell változtatni a jelszót,ugyanis csak akkor elérhetőek a szolgáltatások.

De bármit beírok új jelszónak nem fogadja el,3 próbálkozás után letilt 24 órára.

Nem akarok minden héten a bankba járni!!!


Aki tud segítsen,előre is köszönöm!!!


2011. nov. 19. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolom meg kell adni a régit meg 2x az újat és kell bele betű, szám , kis-nagy betű....

Más oka is lehet de ennyiből nem tudom eldönteni.

2011. nov. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyémben nagybetű, kisbetű is van. Volt amikor elfelejtettem, na az izgi volt:D 3 napig tippelgettem. Meg kell adni a számkódot (azt hiszem ez a jelszó, amit még a bankban kell megadni(nekem legalábbis számokat kellett) is és az új jelszót is. Lehet esetleg benéztél valamit vagy elütötted. Ha nem megy holnap se akkor menj be a bankba jobb híján. Nagyon egyszerűt nekem egyáltalán nem fogadott el:S
2011. nov. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen fejlesztenek, vagy valami gáz van az oldallal. Én ma többször is próbáltam belépni de valami hiba oldal jön ki és be sem lép, ami duplán kellemetlen, mert holnap lejár egy fizetési határidőm (azaz ma) és hiába utaltattam el egy hete (direktről) még mindig nem érkezett meg a pénz és ez felettébb kezd idegesítő lenni. Eddig semmi problémám nem volt ezzel a bankkal, de mostmár lassan kezdek vérszemet kapni ha a késedelmi díjra gondolok... Ha nem tudom kinyomtatni a bizonylatot hétfő reggelre, még bizonyítani sem tudom, hogy márpedig folyamatban van a dolog.
2011. nov. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves második válaszoló! Megtudnád nézni nekem, hogy téged beenged-e most a rendszerbe a direkt? Iszonyatosan fontos lenne és nagyon megköszönném!
2011. nov. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elős vok, lehet kicsit késő már, de engem most beenged.
2011. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm a válaszod, mostmár engem is és hála istennek minden rendben, az utalás végre lett hajtva, jó helyre, innentől kezdve én "tiszta vagyok". Bocsánat az offért.
2011. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek ha úgy néz ki a jelszó,hogy kis- és nagybetű illetve szám,akkor be fog engedni?
2011. nov. 20. 18:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha máshol nem nézel el vmit akkor igen.

De nem írja ki hogy mi a hiba?

2011. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megoldódott a probléma.
2011. nov. 20. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!