Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Végtörlesztésnél az aktuális...

Végtörlesztésnél az aktuális tőke mellett milyen ügyleti kamatot kell fizetni?

Figyelt kérdés
Most olvastam banki tájékoztatót a végtörlesztésről, és ez szerepel benne: A kérelem beadásától számított 60 napon belül a végtörlesztés fedezetét (aktuális tőke, ügyleti kamat, jelzáloghitelből esedékes esetleges lejárt tartozás) a bankszámlán biztosítania kell.
2011. szept. 29. 13:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ez mekkora összeg lehet egy 9milliós hitel esetében?
2011. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

sokmindentől függ

nézd meg az elszámolásban mennyit fizetsz most kamatra havonta (vagy évente) és oszd vissza.

talán 50 ezer forint körül lehet

2011. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Igen , de beszélnek külön ügyleti kamatról és külön kamatpufferről .

"Kamat: Az igazolás kiállításának napjáig felhalmozott havi ügyleti kamat összege" , akkor ezmi ?

2011. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ott csak felsorolja,hogy mi szerpel az igazoláson amit kiállítanak. A tőketörlesztés és a kamattörlesztés
2011. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Megérdeklődtem, az igénybejelentés és az igazolás kiállítása közötti időszakra vonatkozik. Mert ugye ez idő alatt vizsgálják meg, hogy megfelelnek-e a feltételeknek, eltelik pár nap, pár hét mire ezt kiállítják, erre az időszakra vonatkozik csak.
2011. szept. 29. 14:25
 16/24 A kérdező kommentje:
Nagyon gyors, kedves és profi felvilágosítást adtak, nagyon segítőkész, pozitív szerencsére a hozzáállás ennél a banknál, nyugodtan érdeklődjetek, akit érint!
2011. szept. 29. 14:27
 17/24 anonim ***** válasza:

köszi! milyen gyorsan megtudtad a választ :)

és ha én először igazolást szeretnék és csak azután jelentem be a végtörlesztési igényemet? mert hitelt kell felvennünk a végtörlesztéshez (szerencsére csak a tartozás 20%-ára), s nem akarom, hogy a 60nap elkezdjen ketyegni, mikor még fel se vettük a hitelt. az igazolás pedig a lakáselőtakarékosságihoz kell

2011. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én is felhívtam a bankomat ugyanezt mondták. Viszont , ha a szerződésben volt elkötelezettségi idő , akkor az plusz költséggel jár.

A jelzálog levételének költségét az ügyfélnek kell állnia.

2011. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Én úgy olvastam, hogy a 60 nap elkezd ketyegni akkor, ha kéred az igazolást.
2011. szept. 29. 15:06
 20/24 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem sok az idő.
2011. szept. 29. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!