Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Négy évre kötött fundamentát...

Négy évre kötött fundamentát felvehetem egy év után?

Figyelt kérdés
Mármint úgy gondolom, hogy előre. Ha felvehetem, akkor az jelzálog alapú hitelnek számít?
2011. szept. 19. 19:44
 1/6 anonim válasza:
fel, de mindent bebuksz vele(kezelési költségek stb miatt...:D):(
2011. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fel, de akkor nem kapsz állami támogatást hozzá, csak visszakapod a befizetett összeget.
2011. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha jól értem a hitelre gondolsz. Igen 1 év után felveheted, a szerződéses összeg határáig.

Ha arra gondoltál, hogy ki akarod venni a pénzt, akkor csak az általad befizetett összeghez tudsz hozzájutni, az állami támogatáshoz nem. A számlanyitási díjat nem kapod vissza.

2011. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A negyedik év végén kb. 1.3 milliót kapnék. Állami támogatással. Ez még a hitel nélküli összeg, csak amit berakosgatok, és mellette a támogatás+kamat. Ez érdekelne, hogy fel lehet-e venni már egy év után.
2011. szept. 24. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:
előre nem veheted fel, így nem jár az állami támogatással növelt összeg, hiszen még be se fizetted azt az összeget, amire járna a támogatás.
2011. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A teljes szerződéses összeget felveheted, de csak azonnali áthidaló kölcsön formájában.
2012. szept. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!