Egyszerű parasztnyelven elmagyarázná nekem valaki, hogy hogy kell paypal számlát nyitni? És, hogy tulajdonképpen, hogy működik.

Figyelt kérdés

Nem kérek "google a barátod" és hasonló válaszokat, mert amiket ott találtam még az is túl bonyolult volt nekem xD.

Köszönöm.


2011. szept. 6. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Há höjj!

Bépöndőrgetöd magad a péjpel vagy mija rosseb ez. ódalára.

Oszt ottán regisztrátoskodó.

Kő hozzá egy ímél rosseb kutyafasza.

Na oszt onnantó közdve ha vón valaki aki kűdene neköd pízt ehun e, odamondogatod nekije az ímél címödöt, oszt ott lösz.

Lehet huzzá csapni ejes bankkártya ba.szást, oszt akkó mán úgy fénylik az egísz minta Salamon töke!

2011. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ez ÁLLAT!!!!!!!!!ment a pozitív.Kis híján besza-behu..........
2011. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na kösz! xDDD

Akkor úgy mondom, hogy valaki elmondaná leegyszerűsítve, hogy kell használni a paypalt?

2011. szept. 7. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha neked még egy egyszerű google-keresés is ennyire bonyolult, akkor nem kéne a paypallal foglalkoznod.


[link]

2011. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A PayPal oldalán minden le van írva.

Ha viszont nem beszéled az angolt, nem kellene ezzel foglalkoznod, mert nem fogod érteni, hogy mi a túrót üzenget neked a PayPal...

2011. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
asd
2011. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#1. Hát ez akkora egy válasz! XD Nagyon tetszik!
2013. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!