Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek van az Axa-nál bankszáml...

Kinek van az Axa-nál bankszámlája? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyitni egy számlát. Igazából külön kezelném attól a számlától, amire a fizetésem megy,de a bankomnak horribilis az ára. Csak internetes utalásokra és internetes vásárlásokra ill. pénzfogadásra használnám.

Ahogy olvastam a kondíciókat, nekem elég szimpatikus, hogy csak egy egyszeri számlanyitási díjat kérnek (nincs havidíj) és az utalásos pénzfogadás is ingyenes. Kinek mi a tapasztalata?


2011. szept. 4. 10:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3 éve van Axás számlám (akkor még Ella volt), most is ugyanezt választanám. Bankkártyából, ha neten akarsz fizetni, a dombornyomottat válaszd (sima Visa, nem Electron), ezt fogadják el legtöbb helyen.
2011. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Őszinte leszek, az Axa az egyetlen bank, amivel meg vagyok elégedve, amivel eddig soha nem volt probléma vagy elsunyizott költség. Pl. az OTP minden téren egy nagy nulla( sajnálom de nekem ez a személyes tapasztalatom).
2011. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek még egyszer a választ!

Múlt héten voltam ügyfélszolgálaton, nyitottam számlát, befizettem a számlanyitási díjat. Most pedig várom a postást, hogy hozza a dokumentumokat. Jó lenne végre tudni a számlaszámomat :)

2011. okt. 25. 18:41
 14/14 anonim válasza:

Bár én még új AXA-s vagyok, de eddig nagyon szimpatikusak a "költségek", nekem ugyanis teljesen ingyen nyitották már a számlát, a kártyát, az netbankot, mindent. Tehát semmi költségem nem volt, sőt, már kamatozott is pár forintot a ráutalt összeg.


PayPalhoz kapcsolódóan lenne egy tapasztalat.

Ez akkor érdekes, ha nem kapcsolod hozzá a bankszámládat a PayPal accounthoz.

Ha PayPallal akarsz fizetni, akkor egyszerűen utalhatsz pénzt rá. Annyi kell, hogy a bankszámla és a paypal account is egy néven legyen. Semmilyen költsége nincs, mert sem az AXA, sem a PayPal nem von le semmit az átutalt összegből. Kipróbáltam!

Részletesen le van írva, hogy mit kell tenni a PayPal MyAccoun -> TopUp menüpontban. (angolul, de talán magyarul is fenn van valahol)

Leírja, hogy egy Unicredites banszámlaszámra kell utalni a pénzt, és fontos megadni a TransferID-t a közlemény rovatban, hogy be tudják azonosítani.

Nekem 48 órán belül rajta volt az utalt összeg a számlámon.

2012. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!