Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek van az Axa-nál bankszáml...

Kinek van az Axa-nál bankszámlája? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyitni egy számlát. Igazából külön kezelném attól a számlától, amire a fizetésem megy,de a bankomnak horribilis az ára. Csak internetes utalásokra és internetes vásárlásokra ill. pénzfogadásra használnám.

Ahogy olvastam a kondíciókat, nekem elég szimpatikus, hogy csak egy egyszeri számlanyitási díjat kérnek (nincs havidíj) és az utalásos pénzfogadás is ingyenes. Kinek mi a tapasztalata?


2011. szept. 4. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

van kb 10bank jobb kondiciókkal.

Ingyenes számla,ingyenes utalás,ingyenes kártya, ingyenes pénzfelvét.....

2011. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Nekem Axa-nál van mind lakossági , mind vállalkozói bankszámlám és teljes mértékben tökéletes szerintem arra amit írtál. Ugyanis 1 dolog kerül pénzbe náluk, az a pénzfelvétel. Én ezt úgy tapasztaltam, hogy a 3 és fél év alatt 3x fizettem pénzfelvételért és egyébként soha nem láttam még bármilyen más banki levonást és ez idő alatt még egy csomó kamatot is kaptam. Gyorsak, telefonon mindent el lehet intézni, ha nincs rá interneten mód, egyszóval nekem szimpik. A kérdésem az előttem szólóhoz, hogy melyik lenne az a 10 bank? Mert tudtommal 0 Ft beérkezésekor egyetlen egy bank számlája ingyenes havi szinten: AXA.
2011. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Második számlának tökéletes. Pénzt meg nem kell róla felvenni, ha van egy másik banknál számlád, hanem ingyenesen átutalod rá, és ott felveszed. A kamata pedig igen kedvező.
2011. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok:

Nekem 2 banknál van számlám az unicreditnél és az erstenél. Egyiknél sincs semmilyen költség 0forgalomnál sem).

Az unicreditnél még a a kártyás pénzfelvétel is ingyenes, még külföldön is.

De tudom, hogy több ismerősnek van más banknál számlája, ahol átkötették a szerződésüket ingyenes számlavezetésre.

Az a baj, hogy a bankok maguktól nem csinálják meg,neked kellnézni, hogy milyen új csomagok vannak és kérni a szerződés módosítást.

2011. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Én utánanéztem és tudom is őket, az Erste-nél van , de ott van egy-két olyan költség amit nekem használnom kell és ezért nem éri meg, az Unicreditnél viszont nem találtam olyan számlát, hogy ingyenes lenne úgy hogy nem érkezik rá pénz, ott csak azt találtam ami akkor ingyenes, ah 170e Ft érkezik havonta.
2011. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az AXA akkor jó ha valaki nagyobb összeget akar rajta tartani, mert a kamata lekötés nélkül is megközelíti a többi bank lekötött betét kamatlábát.
2011. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. szept. 5. 08:56
 8/14 Főzős Laci ***** válasza:

A legnagyobb baj,hogy nincs készpénzforgalmuk,és a befizetés is csak az ő általuk kiállított sárga csekken lehetséges!

Egyébként ügyfélszolgálati szempontból rendkívül rugalmasak.

Azonkívül megértőek a hitel fizetési nehézségek esetén is.

2011. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is!

Igen, ennek már én is utánanéztem. De még mindig olcsóbb a csekkes befizetés és az ATM használat, mint a "főszámlámnál". Horribilis összegeket vonnak le befizetésnél és kifizetésnél is.


Egy olyan kérdésem lenne még (ennek még nem tudtam utánanézni), hogy a kártyák, amiket adnak (VisaClassic és VisaElectron) alkalmasak a teljesen az interneten való használatra? Úgyértem, hogy tudok vele neten pl. mozijegyet fizetni, paypal... bármi más?

2011. szept. 6. 13:16
 10/14 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Én neten vásároltam már a domborítottal egyszer ,tehát lehet, de paypal-t nem szoktam használni, azt a részét nem tudom.
2011. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!