Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van 2-300 ezer Ft-om amit...

Van 2-300 ezer Ft-om amit szeretnék befektetni, de nem tudom hogy mibe. Mibe érdemes?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1évre gondoltam utána lehet hogy kivenném és megint beforgatnám.
2011. aug. 27. 07:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Rövid távon nem tudok segíteni, gazából nem is hiszem, hogy nagyon jól járnál, biztonságosan, legálisan nem. Ha viszont hosszabb távot is bevállalnál, akár kisebb összeggel is, olyat, ami biztonságot, hozamot hoz, és évente egyszer kell vele foglalkoznod, akkor tudok segíteni.
2011. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, bár ezzel sokan nem értenek egyet, most elég sok részvény alul van árazva, érdemes nézegetni, de persze jót és jókor, mert ami ma jó tipp, az holnap lehet már nem.
2011. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!