Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van 2-300 ezer Ft-om amit...

Van 2-300 ezer Ft-om amit szeretnék befektetni, de nem tudom hogy mibe. Mibe érdemes?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1évre gondoltam utána lehet hogy kivenném és megint beforgatnám.
2011. aug. 27. 07:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én a bank helyett inkább "utaznék" valamiben.


Am nekem is kb ennyim van, és most telefon bizniszen agyalok.


Lehet azt modod hülye vagyok, de MLM rendszerbe vennék előfizüs telcsiket és adnám el a többletből meg valameddig fizetném az előfizetést aztán szevasz.



Pl: egyik héten megveszek 4 db iphont 2 hét múlva eladom 80-100 rongy többlettel, aztán azokból is veszek, 2 hónap alatt összejön egy valag pénz aztán kiszállok.



Szted?

2011. aug. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megjegyzem vannak fals irataim hozzá ;)
2011. aug. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A csalás bűntettét mióta hívják MLM rendszernek...?
2011. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én olyanban gondolkodok ami legális,és ahol biztosra tudom hogy a pénzem nem bukom be.
2011. aug. 27. 09:38
 5/12 Smartguy86 ***** válasza:

"Kockázat egyenesen arányos az elérhető haszonnal" - alapvető befektetési tézis.


Ha kockázatkerülő vagy, akkor állampapír vagy banki betét lekötéssel. Sajna ennyi van.


Ami igazi hasznot hoz, az kockázatos. Ez mindig így van. Olyan nincs, hogy megduplázod a pénzed és közben semmi kockázat.


Ennyi pénzből amúgy se lehet csodát művelni, ha nem tanulsz még egy pöttyet... Szerintem gyűjtögess még, és 50 ezer forint értékben vegyél hasznos könyveket, vállalkozásról és befektetésekről.

2011. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy valamennyi kockázatot bevállalnék,de nem olyat aminél tudom hogy abszolút elvesztem a pénzem. Azt is tudom hogy ez nem sok pénz de szeretném kicsit gyarapítani és növelni.Állampapírba nem nagyon raknám mert az alig hoz valamit,de nem is banki lekötésekre gondoltam,hanem hogy mit lenne érdemes csinálni hogy több legyen?
2011. aug. 28. 23:08
 7/12 anonim válasza:
Ha nem riadsz vissza némi kockázattól itt van némi leírás a magas hozamú rövidtávú befektetési programokról: [link]
2011. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
itt nem kapsz rendes választ, akik ide írnak, nagyrészt nem túl tanult emberek, könnyen akarnak meggazdagodni. a telefon előfizetéses egy nagy baromság, simán kitiltják a telefonokat a hálózatból, normális ember meg nem vesz ilyentől semmit. nekem apum vállalkozásába van a pénzem, tavaly jó év volt, 50%, idén rosszabb, csak 25%haszon, de még mindig jobb, mint a banki betétek.
2011. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És milyen vállalkozásban utazik édesapád?
2011. aug. 29. 09:50
 10/12 anonim ***** válasza:
mezőgazdasági termékek felvásárlása, utána meg exportja
2011. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!