Így is meg tudja nézni?

Figyelt kérdés

OTP junior számlám van, mivel nem múltam el 18, (17 vagyok) édesapám törvényes képviselőként jelenvolt a számlanyitáskor.


ha nincs meg apának a számlaszámom & kártyámat nem látja, akkor le tudja kérdezni a számlán lévő összeget? vagy úgy nem?

bemehet a bankba és lekérdezheti úgy hogy nincs meg a számlaszámom csak a nevem mondja?


2011. aug. 22. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha társtulajdonos a számlán, akkor meg tudja nézni a szála egyenlegét.
2011. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ötödik !!!
2011. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt honnan tudjam, hogy társtulajdonos?
2011. aug. 23. 07:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínű, hogy rajta van az eredeti szerződésen, mint társtulajdonos.... az aláírásoknál keresd meg az aláírását.

Ha esetleg nincs meg a szerződés, akkor menj be a bankba és kérdezd meg.... pl. "Nem emlékszem melyik szülőm a társtulajdonos" vagy vmi hasonló. De akár fel is hívhatod, telefonon is megkérdezheted.

2011. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Találtam olyan hogy Számlatulajdonos(1): Nevem, alatta adataim, aztán mellette van olyan hogy Számlatulajdonos(2): Név: nincs semmi odaírva, alatta adatoknál sincs semmi.


Aztán aláírásnál van Számlatulajdonos(1): én alárírásom és a számlatulajdonos(2) üresen van hagyva a pontozott vonal, apa nem írta alá.


ez akkor azt jelenti hogy ő nem számlatulajdonos, ugye?

2011. aug. 23. 09:45
 6/7 A kérdező kommentje:
*vagyis társtulajdonos
2011. aug. 23. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem te tettél fel egy ilyen kérdést szintén tegnap vagy előtte?

Ha 18 év alatti vagy, hozzáférhet az adatokhoz.

Amúgy mi a szitu? Gázos lenne ha hozzáférne?

2011. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!