Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kérnéd a törlesztőd csökkentését?

Kérnéd a törlesztőd csökkentését?

Figyelt kérdés
3 éve vettünk fel hitelt 3millió forintot svájcifrankba.akkor 23000 volt a törlesztő most 47000 lesz októbertől.én gyesen vagyok a párom melózik kap kb 80000ret haviba.nem tudom hogy hogy döntsek mert nagy segítség lenne de nem akarok még jobban eladósodni....
2011. aug. 21. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, én kérni fogom.
2011. aug. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha visszamész gyesről dolgozni, akkor jobban fogjátok majd tudni fizetni a hitelt, nem? Ha nagyon nagy gondot okoz ez a 47 ezer, akkor kérjétek. Ha még ki bírjátok gazdálkodni, akkor várjatok még. Asszem december végéig lehet kérni ezt az árfolyam rögzítést. Hát nem is rohamozzák még az emberek a bankokat ezzel (tegnap esti híradóban hallottam).
2011. aug. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha volna hitelem sem kérném. Amennyiben nem javul sokat a deviza árfolyama, utána még többet kell majd fizetni. Ami viszont mellette szól az az, hogy addig akinek esetleg most nincs munkája, és mondjuk kéri, 3 éven belül már lehet újra keresete, és tudja majd fizetni a különbözetet. Persze ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.
2011. aug. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.igen hát 2 év és lejár a gyesem utána vissza tudok menni dolgozni.:)
2011. aug. 21. 12:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha betonbiztos helyem van, ahova vissza tudok menni, akkor talán. De várjatok még, hátha esik ebben a pár hónapban az árfolyam.
2011. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"hát 2 év és lejár a gyesem utána vissza tudok menni dolgozni.:)"


Addig is vissza tudsz. Vagy máshová.

Gyes az lóf... bruttó 28500, keresni kell munkát, aztán lemondani a gyest. Még minimálbérrel is mennyivel több pénzed lenne! Csak a gyerekelhelyezést kell megoldani.

2011. aug. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
52 ezret kapok a két gyerekre nehogy már plusz 10ezerért vissza menjek megszakadni....:Smeg nincs is nagyon munkalehetőség.de addigra meglesz az érettségim is s úgy elöbb kapok munkát is.
2011. aug. 22. 08:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első kommentedben azt írod hogy 2 év és vissza tudsz menni dolgozni, vagyis ezek szerint van munkahelyed. A másodikban pedig azt hogy a gyes lejártakor meglesz az érettségid, tehát akkor 16 éves vagy, és mivel most nincs munka, ezért nem is keresel, mert érettségi után könnyebb lesz. Ez így nagyon ellentmondásos. Egyébként nem tízezerrel kapnál többet ha mondjuk dolgoznál, ami Isten ments, el ne menj a gyerekek mellől 3 évig ha megteheted, mert a gyest munka mellett is lehet igényelni, vagy a párod, vagy akár a mamád is kérheti, miközben teljes fizetést kapsz. Ez azért ha nehezen jöttök ki most már nem elhanyagolható összeg, ez akkor 52 000 plusz a fizetés, ami ugye lehet akár 100-300 ezer is, attól függ mit csinálsz majd.
2011. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jah, meg a gyest is keveri a csépével a kérdező.

Családi pótlék jár a gyerekek 18 éves koráig mindentől függetlenül, az havi huszonakárhányezer.

A gyes meg akkor is mindig csak 28500.

Ha csak minimálbért keresnél, az nettó nyolcvanakárhányezer lenne, azt mondd már meg, hogy az miért egy tizessel több..

2011. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok van szakmám de nehéz vele elhelyezkedni érettségi nélkül.meg nincs is munkalehetőség nagyon.hol kapnék 100ezret?erre kíváncsi vagyok mert Anyukám 90re volt bejelentve és 64ezer forintot kapott.nem tudom hol éltek ti.......
2011. aug. 23. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!