Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki vagy kik határozzák meg a...

Ki vagy kik határozzák meg a svájci frank emelkedését?

Figyelt kérdés
Ki dönti el,hogy emelkedjen e és vajon nyereségvágyból vagy mert rákényszerül(nek)?
2011. aug. 11. 08:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem, van harmadik lehetőség is, de akkor viszont egyszerűen csak idegesíted itt ezeket a szerencsétleneket.
2011. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, tudom... Borzasztó lehetett arra is ráeszmélni, hogy nem létezik a Télapó! (Juj, most elszóltam magam?!?)
2011. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Te ide jársz kiélni az agressziód, vagy mi????Idegesítsd az asszonyt vagy anyádat!
2011. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem. Ide járok téríteni, tükröt mutatni és nevelni. Te miért jársz ide? Egyetérteni? Egymásra licitálni, hogy ki a nagyobb áldozat? Lázítani bármi ellen? Vagy miért?
2011. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem egyetérteni járok ide. Azt is leírom, ha nem egyezik a véleményem a kérdés feltevőjével, de egyszer és kulturáltan.

Hány éves vagy hogy te itt nevelni akarod az embereket?

Én devizahiteles vagyok, de vígan tudom fizetni.

De nagyon sajnálom azokat a családokat, akik esetleg emiatt az utcára kerülnek. Családok mehetnek tönkre, gyermekeknek kell majd emiatt korán felnőni.

Ezeknek az embereknek a gyerekeit nem sajnálod?

Írj megoldási alternatívákat, tippeket min spóroljanak, de folyton az orruk alá dörgölni hogy minek vetted fel, szerintem szemétség. Hibázott, és ha te itt tanítgatni, nevelni akarsz, akkor inkább segíts nekik, ha mást nem egy jó szóval.

Hozzátenném, hogy nem biztos a saját hibájából került ilyen nehéz anyagi helyzetbe.

2011. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ugye rosszul gondolom, hogy éppen arról írtál, hogy mit kellene tennem?!? Először is értem én, hogy szimpátiaszavazatokra hajtasz, de talán mielőtt számonkérsz, tedd meg magad is az általad javasolt lépéseket. Idejössz személyeskedni, ennyit tettél. Mégis mi a fene közöd van ahhoz, hogy bankban dolgozom-e, hogy nyerek-e a chf erősödésén, vagy hogy hány éves vagyok? És egyátalán mit számít ez, a mondanivaló szempontjából?!?

Hogy jön az ide, hogy sajnálok-e bárkit is?!? "Az asszonyt vagy anyádat" sajnálom, ha már itt tartunk. A devizahiteleseket is. Ennek viszont semmi köze a témához, ez csak az én dolgom.

Majd te símogatod a lelküket, az pillanatnyilag fontos nekik. Nekem fontosabb az (és nekik is), ha értik ezt az egész játszmát, és nem msban keresik a hibát.

2011. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na további jó tanítgatást,csak remélni tudom, hogy nem ez a szakmád is, és csak hobbi szinten űzöd ebben a gyönyörű stílusban.
2011. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!