Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankban kössem le a...

Melyik bankban kössem le a pénzem és hogyan? 17 éves vagyok és kb.600000Ft-om van.

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
De jó neked. Jelenleg nem tudom melyik bank a megfelelő,de jól gondold meg,mert igazából nincs erre olyan h. legjobb bank, mert van aki magas kamatot igér,de sose nyúlhatsza pénzhetsz,van aki alacsony kamatot igér,de pár év alatt hozzányúlhatsz.Elvileg a kamatos-kamatozás lenne jó,de azt is variálják, hogy kevesebb kamatot számolnak fel rá mint az egyszerü kamatozásra.AMúgy függ az is hogy mire akarod majd a pénzt.Mert nem fog olyan sokat kamatozni csak több év után,szóval ha 20 év múlva kiveszed,akkor talán megéri,de a Ft értéke romlik annyira h. lehet akkor az apénz annyit fog érni mint most.Szóval én inkább befektetném,de ez ahhoz kevés.
2011. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abban a bankban, amelyiknek a legközelebb van hozzátok fiókja. Az, hogy hogyan, s mint kösd le, az attól függ mi a terved a pénzzel.
2011. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esetleg gondolkodj el a befektetési aranyon... Rendkívül sokat emelkedett az utóbbi időben az arany ára.

[link]


Illetve köthetsz magadnak életbiztosítást egyszeri befizetéssel, az egy kicsit jobban fizet mint a sima lekötés egy bankban.

2011. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mr.BVO válasza:

Szia

Neked egy hozzá férhető rugalmas konstrukció lenne az ideális amit hosszú távon is és rövid távon is alkalmazni tudsz. és tudok egy ilyet.

Ha gondolod akkor szívesen meg beszélhetjük

2011. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Takarékszövetkezet takarékszelvénye. Most ugyan nem hoz sokat, de évi 9-15% között mozog. Lekötheted 1-3-6-12 hónapra, akár több részletbe is, ha hozzá akarsz nyúlni.


Szerintem ez az egyik legbiztosabb.

2011. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lakás vásárlás, építés, felújításra kell akkor előtakarékossági számla. 30% állami támogatás jár rá és 4 év alatt jár le. Addig lekötött betétben tarthatod. Ennél nemigen van jobb.
2011. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Honnan szereztél ennyi pénzt 17 évesen? Nekem is jól jönne.
2011. szept. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!