Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy van ez a kamat? Hihetetle...

Hogy van ez a kamat? Hihetetlennek hangzik

Figyelt kérdés
beteszek a bankba 30 millió forintot és évente 10%kamat ugye akkor az évente plusz 3 millió ..jól mondom? vagy nem így működik?
2011. júl. 19. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 10-et nem is adnak, de adnak mondjuk 7-et, viszont a kamatból levonnak 20% kamatadót, így marad tisztán 5,6%-od... 1,68Millió...
2011. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ez milyen bank, valószínűleg befog csődölni a bank 2 éven belül ne tedd . vagy valamit nagyon elolvastál.
2011. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hintalow ***** válasza:
Jelenleg nincs tudtommal olyan bank ami ekkora kamatot kínálna, illetve 1 éves futamidő sem jellemző a bankoknál betétekre, és igen ebből lejön 16% kamatadó.
2011. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nemrég a Raiffeisennél láttam egy "akciót", ahol évi 10%-ot ígértek a privát bankingos ügyfeleknek, de csak akkor, ha az euró egy meghatározott sávban marad. Meg is találtam (remélem, működni fog a link):

[link]


De ez csak 50 millió felett lehetséges...

2011. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"akkor az évente plusz 3 millió"


Nem egészen. Létezik infláció is, ezért egyre kevesebb dolgot tudsz megvenni ezért a 3 millió Ft-ért. Gondolom fiatalabb vagy még, ezért legegyszerűbb ha a fagyiárakra gondolsz. Mennyi volt amikor gyerek voltál és mennyi most?!

2011. júl. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!