Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot ajánlod? Lakásvá...

Melyik bankot ajánlod? Lakásvásárlásról lenne szó.

Figyelt kérdés
Első lakás vásárlók vagyunk. havi összjövedelmünk 180.000 körül van, egy pici gyerkőc van. Önerő sajna nincs.illetve 250.000 ft igen, de az nudli.5-6 milliós ingatlant szeretnénk.
2011. júl. 11. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ez úgy működik,hogy van x bank, aminek végig nézed a honlapját, ahol fent vannak a konstrukciók, esetleg megkeresed őket,ők meg küldenek egy hiteltanácsadót!

Egyébként bátrak vagytok!

2011. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felétek ennyiért lehet venni beköltözhető ingatlant? Egyébként én mindenkit lebeszélnék.... mi 8 milliót vettünk fel 7 éve 90000 törlesztünk. az elmúlt 6 évben átlag 900 000 tehát 5400000 visszafizettünk még 9 millió a tartozásunk, még 14 évünk van ami még 14 milliót jelent. Nekünk az Ersténél van de inkorrektek voltak .Régi bankot javasolnék.
2011. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

miért vagyunk bátrak???gondolod nagyon sok lesz a törlesztője?

igen, felénk elég alacsonyak az ingatlanárak, most meg főként.

2011. júl. 11. 20:59
 4/8 anonim válasza:
Lakáskassza+FHB
2011. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó! kicsit bővebben légyszíves!
2011. júl. 11. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:

250 ezer önerővel nem fognak 5-6 milliós hitelt adni, és igen jól is teszik, ugyanis ha eddig nem bírtatok normális önerőt összeszedni, akkor kétlem, hogy havi 180 ezer összjövedelemből majd fizetni tudjátok. Menjetek albérletbe és lakáskasszába gyűjtsetek, 8-10 év múlva sem lesznek magasak az ingatlan árak. Ráadásul fiatalok vagytok, lehet még hogy költözni kell jobb munkalehetőség miatt, egy hitelre vett lakással meg röghöz kötitek magatokat.


Egyáltalán nem értem, hogy miért kell ugyanazt a hibát elkövetni, amit annyian elkövettek az elmúlt 10 évben!!!

2011. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért írtam,hogy bátrak vagytok, mert 180 ezer forint rezsire, törlesztőre egy kisgyerek mellett szerintem nagyon kevés. Ki fogtok jönni, de annyira szűkösen,hogy én úgy nem élnék!

Nem tudom pontosan de 40-50 ezer szerintem lesz a törlesztőtök, a rezsi kb. ugyanennyi kaja nélkül! És még ott a gyerek!

Mi pár éve, amikor nem indult be a vállalkozásom, kb. ugyanígy jártunk. Annyi különbséggel, hogy nálunk lakás volt, de a párom akkor már évek óta fizette a fundementát, amit nem akart lemondani már arra az utolsó évre. 50-et fizetett! Ennyi volt a bevételünk,mint nektek. Hát őszintén megmondom,ha még egy gyerekünk is van, nem tudom mit csináltunk volna. Kijöttünk igaz, de se szórakozás, se semmi más "luxus"! Kétszer is meg kellett gondolni,hogy a kínaiban vegye-e egy nadrágot!

2011. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
07112109: [link]
2011. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!