Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen bankkártyát használjak?

Milyen bankkártyát használjak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, van megtakarított pénzem, és a nyáron dolgozni is fogok. Olyan bankkártyát szeretnék, ami nem kerül pénzbe, és kamatozik. Levenni nem szeretnék róla, inkább csak berakni. Melyik banknál érdemes bankkártyát nyitnom?
2011. júl. 9. 09:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a segítséget!
2011. júl. 9. 09:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Bankszámláról beszélsz, nem bankkártyáról. Tizenévesen még szülői hozzájárulással lehet számlát nyitni. Ésszerű a szüleid bankjában utána kérdezni, van e gyerek számlájuk. Az OTP-nek pl van a Junior
2011. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, bankszámlára gondoltam, elnézést a rossz megfogalmazásért. Az OTP Junior kártyán kívül esetleg vmi más? Vagy ott a legérdemesebb?
2011. júl. 9. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Én OTP-s vagyok, más bankok nem érdekelnek:) A szüleid kérdezd meg, nekik hol van számlájuk. A zsebpénzedet is oda utalhatják-gyorsabb és olcsóbb, mint más bankból.
2011. júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

17 éves vagyok, és az Erstenél van diákszámlám. Tökéletesen meg vagyok elégedve vele, ingyenes számlavezetés, havi kp felvétel, ingyenes bankkártya és még most nyerni is lehet vele nézd meg.


[link]


Krisz

2011. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lehetséges elképzeléseidet beállítva itt választhatsz bankot, illetve meg lehet érdeklődni, hogy van e kimondottan fiataloknak valószámlacsomag.

[link]


A neked megfelelő ajánlatot tevő bank nevére kattintva megmutatja részleteket.

2011. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bárhova, csak ne az OTP-be. én egy évig bírtam ki velük, mert folyamatosan vonogattak le, egyéb díjakat, amit nem tudtak még a bankban sem megmondani hogy mikre is, meg rohadt drága ott minden... (utalás, kpfelvét, meg elég kevés kamata van)


ajánlom a K&H Bankot. (Trambulis csomag, majd BiztosBetét megtakarítási számla)

én most ott vagyok, nagyon rendes az összes ügyintéző, és az egyik legolcsóbb bank. (hallottam hogy az erste és a raiffaisen is jó!)


DE SEMMIKÉPPEN NE OTP!!!

2011. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!