Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy kell áttenni a virtuális...

Hogy kell áttenni a virtuális kártyámra pénzt a rendes számlámról? (OTP)

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Át kell rá utalni.
2011. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Mert nekem azzal a szöveggel adták el, hogy milyen biztonságos, csak annyi pénzt teszek rá, amennyi nekem kell közvetlenül a vásárlás előtt, akármikor, rajta is van és már vásárolhatok is kockázatok nélkül. Eddig én is utaltam, de azt hittem máshogy kell, mert pl. most is este átutaltam rá és akkor kiírja nekem, hogy köszönik, majd ha kinyit a rendszer. Mi a p1csa?! Azt mondták közvetlen a vásárlás előtt átteszem és ott van. Nem érek rá hétfő reggelig...
2011. júl. 8. 23:46
 3/4 anonim ***** válasza:
A banki átutalási rendszer bezár azt hiszem este 8-kor. A webkártyádra tudsz akkor is utalni, csak nem a kp átutalást kell választanod, hanem az utalást kártyák közt.
2011. júl. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
az otp felejtős bank!
2011. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!