Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyire biztonsagos penzt...

Mennyire biztonsagos penzt kuldeni postan hataron kivul?

Figyelt kérdés

Gondolom nem nagyon. De peldaul ajanlott levellel?

Tett mar valaki ilyet?

Bankon keresztul hatalmas jarulekot vonnak le, ezert kerdezem.

Koszonom elore a valaszokat.


2009. márc. 25. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk van olyan, hogy Görögországból Magyarországra, vagy vissza küldünk pénzt postán, síma, vagy ajánlott levélként. Eddig soha nem volt gond, bár lehet, hogy csak szerencsénk volt. :) A lényeg, hogy tedd bele valamilyen papírba, hogy nehogy átlátszódjon a borítékon. Azért túl sok pénzt ne küldjél.
2009. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. Ezért javasolják mindenhol az erre specializált szolgáltatásokat.
2009. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is így küldtem haza a pénzt, amikor külföldön dolgoztam. A pénzt beletettem egy nyitható üdvözlőlapba. kb50ezernek megfelelő valutánál többet nem tettem bele alkalmanként.Ajánlva is küldheted bár én simán légi úton küldtem. ezt kb 10x csináltam így, a pénz mindig hazaért. de lehet hogy csak én voltam szerencsés...
2009. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

Valoszinuleg en is igy probalom kovetkezo alkalommal, viszont nem tul nagy osszeggel...

Hatalmas jarulekot fizettem a napokban mikor bankon keresztul kuldtem es borzalmasan idegesit!

2009. márc. 28. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!