Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Le lett tiltva a bankkártyám,...

Le lett tiltva a bankkártyám, vagy csak bizonyos ideig nem próbálkozhatok újra?

Figyelt kérdés
Bankkártyás automatánál rossz PIN kóddal próbáltam meg a pénzfelvételt. Itthon meglett a helyes kód, visszamentem, de már nem engedte, helyes kóddal sem: " Ön túl sokszor próbálkozott"
2011. jún. 23. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Új kártyát kell csináltatnod.
2011. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem is feltételen, legtöbb esetben elég új pin kódot igényelni. Újabb rendszer van.
2011. jún. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
3 zor enged próbálkozni,utánna letilt..de bankba igényelhetsz új pin kodot.
2011. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az 5leteket, bár egyikőtöknek sem lett igaza.. ebben az esetben 24 óráig nem próbálkozhattam újra, utána a helyes kóddal szerencsére másnap már működött a dolog.
2011. jún. 29. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Újabb fejlődés. Nekem még új pin kódot kellett kérnem, de már új kártyát nem. Az eredeti pin-t a VISA lazán le tiltotta örökre.
2011. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!