Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha már van régebböl egy...

Ha már van régebböl egy bankszámlám a K&H banknál, de nem tudom, hogy mi a száma stb. mert nem használtam szinte, attol még tudok most, ugyan annál a banknál másik számlát csinálni? Vagy nem fogja engedélyezni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 19:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon régről, kb. 3-4 éve lett csináltatva.
2011. jún. 19. 19:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne új bankszámla? A régi nem jó?
2011. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom a számát, jelszót(vagy kódot) stb.

Régen csináltuk faterral, még 14 éves voltam, de már ő se tud róla semmit. Most diákmelóhoz kéne bankszámla, de nem tudok róla már semmit :S:S Mit lehet ilyenkor kezdeni?

2011. jún. 19. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen jelszó? :)))


Bemész, és megkérdezed a számát. Ennyi.

2011. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bemész személyes iratokkal, azok alapján előkotorják, megadják az adatokat, kimész.

Ennyi.

2011. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha bemész a bankfiókba, nyomtatnak neked egy papírt, amin rajta vannak a bankszámla adatok (ilyet adnak számla nyitáskor is)
2011. jún. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!