Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeptembertől szeretnék...

Szeptembertől szeretnék diákmunkát válalni, viszont még nincs bankszámlám. Hol éri meg csináltatni? Mennyibe kerül a számlavezetés, és az hogy megcsinálják?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez bankonként változó, nem is kicsit. Neked kellene körülnézned, hogy melyik lenne neked a megfelelő.
2011. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy legalább használd itt bal oldalon a keresőt, kb kétnaponta van egy ilyen kérdés, és mindig vannak olyan türelmes válaszolók, akik minden alkalommal részletesen elmondják, melyik diákszámla jó, és melyik nem.
2011. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó xD még mielőtt írtál rájöttem én is, csak a nagy gond az volt, hogy nem tudtam minek nevezik is ezt pontosan :). De mostmár világos :). Egyébként nem mindegy mire pazarlom el óránként a kérdéseimet? Akinek nincs kedve írni az úgy sem fog xD.
2011. aug. 27. 14:45
 4/4 anonim válasza:

Aánlom neked az axa bankot!

igaz hogy 2800 az hogy legyen kártyád de ez csak egyszeri díj. pár hónapja 3800Ft. viszont ingyenes az átutalás, szamlavezetési díj, közüzemi levonása stb. azaz semmiért nem kell fizessél csak a kp felvételért. + ha nincs is lekotve a pénzed akkor is kamatozik 2,5-5% között

2011. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!