Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tudnék még csinálni? Van...

Mit tudnék még csinálni? Van a Cib Banknál egy hitelkártyám,és egy bevásárlokártyám! Gyesen vagyok,és valahogy ettöl a honaptol nem tudom fizetni,a havi törlesztést.

Figyelt kérdés
Felvettem velük a kapcsolatot,hogy segitsenek,adtak egy telefonszámot,hogy ott majd segitenek!Felhivtam őket,és azt mondták,hivjam fel a hitelfedezeti biztositot,hát felhivtam,és nem segitenek,azt mondták vegyem fel a kapcsolatot a bankal.De én már felvettem velük a kapcsolatot,és nem segitenek!Már nagyon mérges vagyok!Mi tévő legyek?Belenyugodjak a Bar listába?
2009. márc. 23. 09:14
 1/2 anonim válasza:

A Biztosító akkor fizet, ha a biztosított munkanélküli , vagy balesetből kifolyólag munkaképtelen lett.

Szerintem próbálj meg személyesen beszélni a bankkal, hátha mégis tudnak segíteni. Egyébként nem sokmindent tud tenni a bank, ha nem fizeted, ha jól tudom Gyes-ből nem vonhatnak le a bankok.

2009. márc. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekünk a cib bank felbontotta a lakáshitelt, mert 2*1 évre táppénzre került férjem és késve fizettünk, mindig 2 héttel később kérdeztem lehet e szünetelteni, azt monsták nem,miután felbontották azt mondták lehetett volna szüneteltetni!

Egy szemét hazug Bank! Ráadásul senki nem állt szóba velünk.mindenhol csak egy másik számot adtak, és senki nem tudott semmit..kifizettük de soha többet nem szeretném ha lenne közöm a cibhez!!!!!

2009. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!