Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bank kártya! Hamarosan lejár...

Bank kártya! Hamarosan lejár a junior bankkártyám és lehet hogy elmennék más bankhoz csak melyikhez? 16 éves vagyok!

Figyelt kérdés
Küldhettek linkeket a lényeg az lenne hogy olcsó legyen lehessen interneten átutalni meg fizetni! Nem tudom hogy most az otp banknál van e ilyen mer júliusban lejár a bankkártyám?
2011. jún. 16. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:

16 évesen legyél ügyes, használd a keresőt! Az otp-nél is lehet természetesen ilyeneket csinálni, ahogy minden banknál! A különbség csak a költségekben jelenik meg.

Nézd végig a környéketeken lévő bankok ajánlatát, abból ki tudod választani, melyik a legjobb.

2011. jún. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Molly086 válasza:
Én nem igazán javasolnám az OTP-t, régen nekem is ott volt a számlám, még diák koromban. Nagyon lehúzzák az embert. Az Erste és a Raiffeisen diákszámla szerintem egész jó, de ha bemész több helyre megkérdezni, összegyűjtöd az infókat ami érdekel, ki tudod választani ami neked a legjobban megéri. Az internetes hozzáférés a számlához szerintem a legtöbb helyen ingyenes, viszont ha vásárolni szeretnél a neten, akkor dombornyomott kártyára lesz szükséged. Amin tudsz spórolni, az a számlavezetési díj, az éves kártyadíj, (azt is kérdezd meg hogy az első év után mennyit kell fizetni, mert általában az első évben ingyenes), és az utalások díja (ez nem szokott sok lenni, valahol ingyenes) Remélem tudtam segíteni.
2011. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!