Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPalel milyen bank kártya...

PayPalel milyen bank kártya kompatibilis?

Figyelt kérdés

PayPalról szeretnék kiutalni pénzt ill. nyitni ennek egy bankszámlát. mivel még nem vagyok 24 így van az OTP.nél is és a CIB nél is olyan h. ingyen nyithatok ill. nem vonnak le semmit :)


az lenne a kérdésem h. PayPal.nak mindegy hogy milyen a kártya/számla .. OTP.s v. CIB.es? :S


2010. dec. 24. 23:13
 1/7 anonim válasza:

dombornyomott(embrassed)

visa, MasterC, Amex, etc..

2010. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Általában mindegy milyen. Jó a sima electron is.

Próbáld meg beírni, ha elfogadja a számot, akkor jó.

OTP-sben biztos, hogy mindenfajta jó.

2010. dec. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

ma 07:12---Ha valamiről fogalmad nincs akkor minek kell belekotyognod??Az se mindig buta aki hallgat!

Csak és kizárólag dombornyomottat fogad el,a másiknak a számát nem fogadja el!!Sajnos a dombornyomottnak külön költsége van és semmivel nem biztonságosabb mint a chipes!

2010. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezt én is akartam neked írni, dehát én nem vagyok alapból ilyen tajparaszt...

A Paypalt idestova 2 éve használom az OTP-s Visa Electronommal. Soha semmi baj nem volt vele.

2010. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :D


ha én Hétfőn bemegyek az OTP.be és nyitok egy OTP Junior számlát akkor az dombornyomott lesz? xD :S

2010. dec. 25. 19:22
 6/7 anonim válasza:
Menjél be és kérdezd meg!Túl sok itt az okos ember ezért nem mondom tovább a magamét!Az otp ügyintéző elfogja mondani hogy mi a pálya és tájékoztat hogy használhatod-e paypalhoz.Nem értem egyesek miért állitanak váltig valótlant!!?
2010. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okéés köszönöm azért a válaszokat :)
2010. dec. 25. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!