Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior bankkártya kérdések?

OTP Junior bankkártya kérdések?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és néha-néha rendelnék külföldről.

Ebay-ről és zavvi.com-ról, ez lenne a 2 oldal.


A kérdésem, hogy kerül-e valami extra költségbe, ha fontba kell fizetni, vagy van-e bármilyen extra költség, ami pénzt vonhat le a kártyáról.


2011. jún. 11. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha az "internetes bankkártyás fizetési móddal" fizetsz, vagyis a kártyaszámmal és a hátoldalon lévő 3 jegyű kóddal, akkor nincs plusz költség és középárfolyamon váltják át az összeget.

[Legalábbis nálam így volt]

2011. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tehát ha ezt választom:

A MasterCard Online ISIC Junior kártya egy internetes vásárlásra is alkalmas bankkártya, emellett egyedülálló módon fényképes nemzetközi diákigazolványként is szolgál.


Akkor nincs semmi más költség.

Akkor jó, úgy emlékszem több kérdésem lett volna, de nem jut eszembe, hogy mi.

2011. jún. 11. 15:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Az internetes fizetésért nincs extra költség, de azért a kártya éves díját meg a diákigazolvány havidíját levonják.
2011. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Es az kb mennyi?

Mert nem sokat hasznalnam, evente max 5x, az miatt meg nem akarok sokat fizetni

2011. jún. 11. 22:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Szóval:

Juniornál nincs számlavezetési díj. Ha nyitsz egy számlát, akkor nem kell a kártyáért külön fizetned, csak a kártya éves díját.[ Illetve akkor sem kell külön díjat fizetni, ha lejár és azért kapsz újat, de ha elhagyod, akkor kell érte fizetni.]

A MCO és MCO ISIC kárya díja 450 Ft évente.

Ha ISIC kártyát kérsz, akkor levonnak további 100 ft-ot havonta. [ Ami egyébként olcsóbb, mintha rendes nemzetközi diákod lenne, mert az 2480 ft évente.]

Ha nem akarod, hogy nemzetközi diákként is funkcionáljon a kártya, akkor kérhetsz sima MCO kártyát, akkor csak éves díj van.

2011. jún. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az nem is sok, de akkor ha sima MCO kártyát kérnék, azzal is mehet a külföldi netes vásárlás?

És ha épp nincs pénz a számlámon, akkor utólag fogják levonni, vagy szólnak, hogy kéne rá egy kis pénz?

2011. jún. 12. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha sima MCO kártyát kérsz, azzal is fizethetsz neten, persze. Csak nem lesz egyben az a nemzetközi diákod.

És szerintem ha nincs rajta pénz, akkor nem tudsz vele fizetni.

2011. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tehát akkor MCO és MCO ISIC között annyi a különbség, hogy ISIC-cet külföldön diákként is lehet használni?

Az nekem nem fontos, kicsit sem.


Csak az OTP saját honlapján írják ezt:

A MasterCard Online ISIC Junior kártya egy internetes vásárlásra is alkalmas bankkártya


A simához meg nem írták a netes vásárlást, ezért értetlenkedek.


De akkor díjakban ugyanazt kell fizetni mindkettőben, csak ISIC-nél még évi 1200 extraként

2011. jún. 12. 18:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, az ISIC az International Student Identify Card rövidítése, csak ennyivel tud többet.
2011. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szia,én is ugyan ezt szeretném elintézni és nagyon jó h megtaláltam a kérdésed.Bocsi de lehet simán MCO-t kérni?elintézted azóta?
2011. okt. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!