Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » ATM-ből mi a készpénzfelvétel...

ATM-ből mi a készpénzfelvétel menete?

Figyelt kérdés
Mit ír ki legelőször, mikor ajánlja fel hogy kérünk-e bizonylatot? Pl. CIB-es
2011. jún. 7. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

általában így van:

1. Választunk nyelvet. (magyar)

2. beírod a pin kódot

3. kiválasztod mit szeretnél (pénzfelvét)

valamelyik automata úgy kérdezi, hogy pénzfelvét bizonylattal

4. kiválasztod, vagy beírod mennyit akarsz felvenni

5. kijön a kártya, a pénz és a bizonylat


más automata a kiválasztott összeg után kérdi kérsz e bizonylatot

2011. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kénytelen leszek ATM-ből felvenni ezentúl, mert ha dolgozom, nem tudok bemenni a bankba zárás előtt. De mindenesetre csak a banknál lévő ATM-et fogom használni.
2011. jún. 7. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kiegészítés, egyébként korrekt a leírás:

Ha valamelyik pontot elszúrtad, nem vagy biztos benne, mindig van egy kilépés, folyamat megszakítás gomb. Amivel az addigi folyamatot, műveletet megszakítod. Ekkor a kártyát visszakapod. Ki kell venned, majd pár másodperc múlva újra behelyezheted. Kezdheted elölről a tranzakciót.

2011. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan bankban szoktál felvenni eddig? Jézusom, az mennyibe lehetett. Én egyszer vettem fel amikor elvesztettem a kártyám de elég is volt 660 ft-omba került 10.000 ft felvétele! Bár ATM-ből se olcsobb csak a havi 1 ingyenes abban sem vagyok biztos. Éljen az OTP! (belőlünk)
2011. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még nem volt havi rendszerese jövedelmem és ezért nem kellett bankba járnom.
2011. jún. 9. 19:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem havonta kétszer ingyenes és nincs számlavezetési díj. Régen volt, hogy a munkahely utal x összeget a bankszámla fenntartáshoz, de az már nincs.
2011. jún. 9. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!